Płatności

Wszystkie płatności i transakcje dokonywane w naszym sklepie odbywają się poprzez połączenie szyfrowane TSL i protokół https (znaczek kłódki widoczny w pasku adresu).

 - takie bezpieczne połączenie gwarantuje ochronę wprowadzanych twoich danych i dokonywanych płatności. 

Dostępne metody płatności w sklepie ZielonySzop.pl

1. Zapłać przelewem przelew.png

Bezpośrednia płatność na nasze konto bankowe, czas realizacji takiego zamówienia może się wydłużyć ze względu na czas potrzebny do zaksięgowania takiej wpłaty. Bardzo często przelew jest księgowany dopiero w następnym dniu roboczym.

Dane potrzebne do wykonania przelewu: 

Nazwa odbiorcy: RAKKUN Szymon Więcek 
Numer konta bankowego: ING 86 1050 1113 1000 0092 2847 4533
Tytuł przelewu: Wpisz swój numer zamówienia np Zamówienie nr 123/2016 - brak podanego numeru zamówienie wydłuża lub uniemożliwia sprawną realizację twojego zamówienia.

2. Płać z PayU (dawniej transferuj.pl) 

Metoda szybkich płatności polegająca na automatycznym księgowaniu wpłaty w ciągu kilku minut od jej zlecenia. Wygodny sposób dla kupującego ponieważ w większości przypadków dane do przelewu uzupełniane są automatycznie co znacznie ułatwia i przyśpiesza proces wpłaty możemy szybciej przystąpić do realizacji twojego zamówienia, . 
Uwaga! Nie wszystkie wpłaty są księgowane w ciągu kilku minut ponieważ zdarzają się przerwy/opóźnienia w pracy banków. 

3. Zapłać przy odbiorze (za pobraniem) 

Za nasze zamówienie płacimy gotówką kurierowi przy odbiorze paczki, warto przygotować wyliczoną kwotę ponieważ kurierzy nie zawsze mają przy sobie pieniądze aby wydać resztę. Taka opcja płatności jest przeważnie najszybsza ponieważ nie czekamy na wpłatę.


SZYBKA WYSYŁKA
wysyłka do 2 dni roboczych
BEZPIECZNE ZAKUPY
zakupy zabezpieczone przez SSL
GWARANCJA ZWROTU
masz 14 dni na zwrot
FACHOWA POMOC
od 10 do 16 pn-pt